Με Δημήτρη Σταρόβα, 1550 και Λένα Αλκαίου ξεκινούν οι εκδηλώσεις για το Πολιτιστικό Καλοκαίρι που διοργανώνει ο Πολιτιστικός Οργανισμός “Ο Ξενοφών” του Δήμου Σπάτων Αρτέμιδος. Την Κυριακή για τους μικρούς φίλους έχει μια παράσταση με τον Καραγκιόζη.
Την Παρασκευή 4 Αυγούστου, θα έχουμε την συναυλία του Δημήτρη Σταρόβα μαζί με τους 1550, ενώ το Σάββατο 5 Αυγούστου συναυλία της Λένας Αλκαίου.
Το τριήμερο θα κλείνει με παράσταση του καραγκιόζη.
Ολόκληρο το πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε ΕΔΩ, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες θα υπάρξουν και νέες εκδηλώσεις αλλά και εκπλήξεις που θα ανακοινωθούν τις επόμενες ημέρες.