Με αφορμή την εκδήλωση των υποψηφίων συμβούλων Ρ-Π, Σάββα Αραπκιλή και Σπύρου Λουκάτου στη Ραφήνα, ο καθηγητής και Πρύτανης του Πανεπιστημίου Νεάπολις στην Πάφο, Παντελής Σκλιάς, έστειλε το δικό του μήνυμα, για τις δημοτικές εκλογές.
Το μήνυμα του Παντελή Σκλιά για τις εκλογές στον Δήμο Ραφήνας-Πικερμίου
![](https://anatolika24.gr/wp-content/uploads/2023/10/sklias_video-768x427.jpg)
- Newsroom
Με αφορμή την εκδήλωση των Σάββα Αραπκιλή και Σπύρου Λουκάτου
Διαβάστε τα τελευταία νέα της ανατολικής Αττικής μόνο στο anatolika24.gr.