Θλίψη έχει σκορπίσει στην Αγία Τριάδα Ραφήνας η είδηση του θανάτου του Δημήτρη Σεισόπουλου, ο οποίος διατέλεσε για πολλά χρόνια πρόεδρος του Συλλόγου της περιοχής.
Σε ανακοίνωση που εξέδωσε ο Σύλλογος αναφέρεται:
Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Οικιστών και Οικοπεδούχων Αγίας τριάδος Ραφήνας εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια προς τη οικογένεια του εκλιπόντος συμπολίτη μας Δ. Σεϊσόπουλο, ο οποίος υπήρξε ιδρυτικό στέλεχος του συλλόγου μας, πρόεδρος και αγωνιστής αυτού.
Ο Πρόεδρος
Α. Χ. Τζιτζικαλάκης