27/07/2024 3:27 πμ

Search
Close this search box.
Search

Με το… καλημέρα η Τριγλία 3-0 τα Καλύβια! Τα γκολ Κ. Τσούκας (2) & Ζαφειρόπουλος

Ποδαρικό με το δεξί για τους κιτρινόμαυρους στο φετινό πρωτάθλημα

Ιδανικό ξεκίνημα για την Τριγλία Ραφήνας στο φετινό πρωτάθλημα της Α΄ ΕΠΣΑΝΑ. Οι κιτρινόμαυροι επικράτησαν με 3-0 τα Καλύβια στην πρώτη αγωνιστική και πήραν τους τρεις βαθμούς της νίκης.

Οι παίκτες του κόουτς Γιώργου Παρασκευαΐδη έλεγξαν απόλυτα τον ρυθμό του αγώνα, ήταν ανώτεροι των αντιπάλων τους και δεν επέτρεψαν στην φιλοξενούμενη ομάδα να τους απειλήσει σε κανένα σημείο του παιχνιδιού. Τα Καλύβια να σημειώσουμε πως από το 40ο λεπτό αγωνιζόντουσαν με δέκα παίκτες λόγω αποβολής (απ΄ευθέιας κόκκινη κάρτα).

Σκόρερ για τους “κιτρινόμαυρους” οι ΚώσταςΤσούκας (2 γκολ) και Βαγγέλης Ζαφειρόπουλος με εκτέλεση πέναλτι.

Τον αγώνα διηύθυναν οι Κορωνιάς, Πυκνής, Κακάνης.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ: Πάντος, Παπαδιονυσίου, Πράπας, Μηλιώνης, Χατζόπουλος, Τσούκας Γ., Ψαρρής, Καλτσάς, Ζαφειρόπουλος, Τσούκας Κ., Βαμβακάκης.

Στο δεύτερο ημίχρονο χρησιμοποιήθηκαν και οι: Μπακόπουλος, Σιαφάκας, Κουκάς, Καρτάλης.

Βιασμός 12χρονης: 64χρονη από την Παλλήνη μιλούσε με την ανήλικη!!!

Διαβάστε τα τελευταία νέα της ανατολικής Αττικής μόνο στο anatolika24.gr.