Close this search box.
Search

ΕΠΣΑΝΑ: Τα τελικά αποτελέσματα – Νίκες για Αήττητο & ΑΟ Άρτεμις

Επεισόδια και 20 προσαγωγές ατόμων στον Άγιο Στέφανο, στο ματς με την Κερατέα

Συνεχίστηκε σήμερα το πρωτάθλημα της ΕΠΣΑΝΑ με ενδιαφέροντες αγώνες. Αήττητος και ΑΟ Άρτεμις πέτυχαν νίκες επί του Κρυονερίου και της Άνοιξης αντίστοιχα, τα Γλυκά Νερά κέρδισαν 2-0 την Τριγλία Ραφήνας, ενώ η Κερατέα επικράτησε 3-1 εκτός έδρας επί του Ολυμπιακού Αγ. Στεφάνου.

Ο Σαρωνικός κέρδισε τον Θησέα Ν. Μάκρης 2-1, το Κορωπί πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Ατλαντίδας με 2-1, ενώ Παλληνιακός και Άρης Βούλας μοιράστηκαν γκολ (2-2) και βαθμούς.

Επεισόδια και προσαγωγές στον Άγιο Στέφανο

Στην προσαγωγή 20 περίπου ατόμων στον Άγιο Στέφανο, προχώρησαν αστυνομικοί το απόγευμα του Σαββάτου (7/10).

Είχε προηγηθεί συμπλοκή οπαδών του Αγίου Στεφάνου και του Κεραυνού Κερατέας, στο πλαίσιο αγώνα για την Α’ ΕΠΣΑ

Σύμφωνα με όσα έχουν γίνει γνωστά, όλα ξεκίνησαν στις 16:30 όταν η φιλοξενούμενη ομάδα πέτυχε τέρμα, στο 35ο λεπτό της αναμέτρησης και ξεκίνησαν επεισόδια, μεταξύ των οπαδών των δυο ομάδων, που διήρκησαν δέκα περίπου λεπτά.

Σύμφωνα με το ifimerida, οι προσαχθέντες έχουν οδηγηθεί στο Τμήμα Ασφαλείας Διονύσου.

Διαβάστε τα τελευταία νέα της ανατολικής Αττικής μόνο στο anatolika24.gr.