Δεν ήταν δύσκολο η διοίκηση του Θησέα Νέας Μάκρης να δώσει τα χέρια με τον Γιάννη Τσέλιο. Έτσι οι δύο πλευρές ανανέωσαν την συνεργασία τους για τρίτη συνεχόμενη χρονιά. Ακολουθεί η επίσημη ανακοίνωση της ομάδας…
“Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινωσουμε την επέκταση της συνεργασίας μας για 3η χρόνια με τον προπονητή μας Γιάννη Τσέλιο. Πιστοί στο πλάνο 3ετιας που είχαμε σχεδιάσει μαζί του.
Η στήριξη μας στο πρόσωπο του είναι δεδομένη μετά την εξαιρετική του πορεία και δουλεια στο σύλλογο μας αυτά τα 2 χρόνια. Μας έχει παραδώσει την έκθεση του και θα ακολουθήσουν οι ανανεώσεις ποδοσφαιριστων και ενίσχυσης σε συγκεκριμένες θέσεις.
Από την αναπτυξιακή ομάδα και μετά την πολύ καλή της πορεία θα επιλεχθούν ποδοσφαιριστές που θα πλαισιώσουν την Α ομάδα. Σκοπός μας μια άκρως ανταγωνιστικη και υγιης ομάδα και η ανάδειξη ποδοσφαιριστων από τις υποδομές μας.
Καλή δουλειά Coach
Thiseas one team one dream”.